شرکت رسا سامانه افق

شرکت دانش بنیان رسا سامانه افق در زمینه ارائه، مشاوره و آموزش خدمات نرم افزاری به سازمان‌های دولتی و خصوصی فعالیت میکند.

اطلاعات تماس
تهران
قم
info@rso-co.ir
021-91313357
025-32916588

BPMS

مرکز ارتباطات و سازمان و تنها نقطه میان سازمان و مشتریان داخلی و خارجی

h

اتصال و ارتباط سیستم‌های موجود به BPMS

BPMS ما می‌تواند به سایر سیستم‌های موجود سازمانی، از طریق روش‌های ارتباطی مختلف، متصل شده و فرایند کامل را در سازمان‌ها ایجاد نماید. همچنین این سیستم با سایر سیستم‌های مجموعه ما یکپارچه بوده که موجب می‌گردد تمامی فرایندهای این سیستم نیز به صورت یکپارچه با یکدیگر در ارتباط باشند.

h

طراحی و آماده سازی فرم‌های متنوع سازمانی، گردش کار و گزارش‌های مربوطه

استفاده از سیستم BPMS ما به دلیل طراحی کاربرپسند و حرفه‌ای، بسیار راحت است. برخی فرم‌ها و گردش کارها به دلیل پیچیدگی ذات فرایند سازمانی آن نیاز به دانش عمیق و تجربه دارد. متخصصان ما می‌توانند در مواردی که مشتریان نیاز به راهنمایی در حوزه طراحی فرم و گردش کار دارند به مشتریان خدمت رسانی نمایند.

h

ارتباط با سرویس‌های استاندارد ملی

به دلیل معماری ویژه BPMS وصال، این امکان وجود دارد که بتوان میان سرویس‌های ارائه شده توسط نهادهای ملی و سیستم BPMS وصال ارتباط برقرار نمود.

h

معرفی و پیاده سازی به روش Best practice

پیاده سازی این نوع فرم و فرایند در سازمان ها نه تنها باعث کاهش هزینه و زمان پیاده سازی BPMS در سازمان و حذف ریسک های اجرائی می شود بلکه می تواند بر روی خود فرایندهای اصلی سازمان تاثیر گذاشته و آنها را بهبود داده و استاندارد نماید.

h

مشاوره تخصصی در حوزه BPMS سازمان‌های خصوصی و دولتی

پروژه مدیریت فرایندهای سازمانی یا همان BPM علاوه بر مشارکت تمامی سطوح سازمانی، نیازمند دانش تخصصی است تا بتوان در مسیر درست حرکت نماید. تیم تخصصصی BPMS رساسامانه‌افق می‌تواند در کنار مشتری مشاوره‌های تخصصی در حوزه‌های تحلیل و شناسایی، اصلاح و بهبود و طراحی فرایندها ارائه دهد تا مشتریان بتوانند برای رسیدن به هدف مطلوب خود گام‌های درست برداشته و از هدر رفت تلاش‌ها جلوگیری نمایند.

مهم‌ترین مزایا

موتور تولید فرایند بومی

اتصال به انواع دیتابیس‌ها

مبتنی بر BPMN2

کد نویسی به زبان‌های تختلف

مجهز به فرم ساز

طراحی گرافیکی پویا

موتور تولید گزارش

ایجاد سیستم‌های اطلاعاتی

برخی از مشتریان